Rus kadınlarıyla online konuşmada 5 ipucu

Rus kızları ile online tanışma ajansıgirl-russia.net

Rus kadınlarıyla iletişime geçebileceğiniz, çok sayıda arkadaşlık sitesi ve servisi bulunmaktadır. Rus kızlarıyla online sohbet edebileceğiniz bu siteleri kullanmak son derece kolaydır: kendinize bir hesap oluşturursunuz, kızların fotoğraflarına ve bilgilerine bakarsınız, beğendiğiniz bir tanesine tıklayıp sohbet etmeye başlarsınız. Peki işler bu kadar basit mi? Unutmamak gerekir ki, online sohbete başlamak çok kolaydır, ancak bir Rus kadınını anlayabilmek ve kendinizi anlatabilmek bu süreçte en zor kısımdır. Öyleyse, Ruslarla flört etmeye başlaman önce öğrenmeniz gereken birkaç ipucunu bu yazımızda bulabilirsiniz. 

1)      Kültür ve Gelenekten Bahsedin

Diyelim ki bu online arkadaşlık sitelerinden birine üye oldunuz, sitede gezmeye başladınız, ve hem dış görünüşüyle hem de kendisi hakkında yazdığı kısa açıklamalarla tam aradığınız özelliklerde bir kadın buldunuz. Peki, bundan sonra başarılı olmak için ne yapmak gerekir? Her şeyden önce aklınızda tutmanız gereken şey, Rusya’nın son derece köklü bir kültürü ve çok sayıda geleneği olduğu gerçeğidir. Rus kültürü ve gelenekleriyle ilgili ön araştırma yapmadan konuşmaya başlamamalısınız. Bir Rus kadınının aile büyüklerine ve adetlerine ilgisiz kalan bir erkeğin, ilişki anlamında hiç şansı yok demektir. Çünkü Rus kadınları, aile olgusuna verdikleri önemle tanıdığınız tüm kadınlardan farklılık gösterir. Aile sistemine son derece önem verirler ve aileleri adına akla gelecek her şeyi yapabilirler.  

2)      Nelerden Hoşlanırlar Araştırın

Online sohbete başlamadan önce mutlaka Rus kadınlarının neleri yapmaktan hoşlandıklarını, neleri sevmediklerini iyi araştırmalısınız. Boş zamanlarında neler yaparlar, ne tarz müzikler dinlerler, hangi kitapları okurlar vs. Bu konularda bilgi sahibi olup, ilginç yorumlarda bulunursanız, gözlerinde bir anda çekici hale gelirsiniz. Sizin kültürünüzde kabul gören birtakım detaylar Rus kültürüyle uyuşmayabilir. Örneğin, tüm dünyada sanılanın aksine Rus kadınları evlenmeden önce cinsel ilişkiye karşıdırlar. Bu durum sizin kültürünüzde doğal olsa bile, sohbet henüz ilerlemeden seksten bahsetmeniz, ilişkinize negatif başlamanız anlamına gelecektir. Daha tanışır tanışmaz cinsellikten bahseden bir erkek Rus kadını için son derece iticidir. Bu yüzden, bel altı konulara girmeden önce diğer romantik detayları hallettiğinizden emin olun. Aceleci olmayın, her şeyin yeri ve zamanı vardır.

3)      Evlilik Olgusunu ve Aileyi Önemseyin

Birçok Rus kızı, küçük yaşlarından itibaren aile tarafından bir an önce evlenmesi için baskı görür. Rus kültüründe erken evlilik, erken çocuk sahibi olmak önemlidir. Bu yüzden, Rus kızları ilişkilerine başlarken partnerlerinin evlenilebilecek erkek olup olmadığına dikkat ederler. Birçok Avrupalı kadının aksine, evlilik hayatı Ruslar için önemli olduğundan, bu durumun aksine sözler söylememelisiniz. Ayrıca kapıyı açmak, sandalyesini çekmek, çiçek göndermek ya da yemek servisi yapmak gibi ince jestler Rus kadınları için son derece önemlidir. Konuşurken bu detaylardan bahsederek ona değerli olduğunu hissettirin.

4)      Siyaset ve Futboldan Uzak Durun

Sakın siyasetten konuşmayın. Rus kadınları, politikayla hiç ilgilenmezler ve bu tip konular onlara son derece sıkıcı gelir. Bunun aksine Rus kadınlarının hemen hepsi futbol tutkunudur. Futboldan bahsetmekten çekinmeyin, hatta tuttuğu takımla ilgili bilgi edinirseniz bir adım öne geçersiniz.

5)      İçkiden Bahsetmeyin

Rus kadınları içki içen ve uyuşturucu kullanan erkeklerden hoşlanmazlar. Aile olgusu önemli demiştik, bu tip erkeklerin aile babası olamayacağını bilirler. Bu sebeple, onlarla konuşurken içkiden çok fazla bahsetmeyin. Elbette Ruslar için votka vazgeçilmezdir, yeterli miktarda votka içtiğinizi bilmesi iyidir. Karşılıklı oturup iki kadeh içip dertleşmesi seven Rus kadınları hiç azımsanmayacak sayıdadır. Dengeli olmalısınız.


Ukrainian and Russian Marriage Agency BeHappy2Day