Chat online – podstawowe zasady savoir-vivre

Wybierasz się na randkę online? To znakomicie! Pamiętaj jednak, że słowo netykieta, choć dziś używane jest coraz rzadziej, wcale nie zostało pozbawione znaczenia. Zachowując się kulturalnie, masz szansę zainteresować sobą każdą dziewczynę.Komplementy na randkach on-line mają racje bytu. Możesz przecież powiedzieć dziewczynie, że ma świetne zdjęcie albo ekstra makijaż. W ten sposób okażesz zainteresowanie i dasz do zrozumienia, że zapoznałeś się z jej profilem w portalu randkowym.Bądź kulturalny. To zasada uniwersalna, która obejmuje zarówno kulturę wypowiedzi, nieużywanie przekleństw, jak i unikanie nieprzystojnych zachowań.

Uwierz – dziewczyny, które zarejestrowały się w naszym profilu, najczęściej nie szukają seksualnej przygody, więc epatując swoją sprawnością w tej dziedzinie, na pewno nie zachęcisz ich do podtrzymania znajomości.Unikaj nadmiaru emotikon. Oczywiście, że różnego rodzaju mordki zostały wprowadzone po to, żeby dodać do komunikacji wirtualnej to, czego w niej brakowało, ale stosowanie setek wymyślnych emotikonek jest tylko sztuką dla sztuki.

Czasem można się posłużyć symbolem, żeby zaznaczyć swój nastrój, ale raczej nic poza tym. To samo dotyczy wysyłania infantylnych obrazków złożonych z prostych symboli – nie ubogaca to kombinacji i raczej niezbyt dobrze świadczy o poziomie rozwoju rozmówców. Może od czasu do czasu? Może – jeśli obojgu Wam się to spodoba, ale pamiętaj, żeby we wszystkim zachować umiar.Nie bądź nachalny. Internet daje niestety możliwość wielokrotnego podejmowania prób kontaktu. Pamiętaj, że jedną z oznak dojrzałej męskości jest zrozumienie i przyjęcie odmowy. Jeśli dziewczyna nie chce więcej z Tobą pisać i poinformowała Cię o tym, daj spokój, nie napraszaj się jej, bo zdania prawdopodobnie nie zmieni, a opinia o Tobie może być już tylko gorsza.Szanuj prywatność. Trochę złudna anonimowość, jaką zapewnia internet, dodaje czasem za dużo śmiałości. Pytania o sprawy religii, intymności czy dawnych związków nie należą do mile widzianych i choć Ukrainki umawiające się na randki internetowe są otwarte, to na pewno nie aż tak. Pamiętaj, że wścibstwo nie jest zaletą, za to niewyobrażalnie działa na nerwy.

Nikt nie chce nawet na krótko wiązać się z osobą, która kontakt zaczyna od wypytywania o sprawy prywatne.Randki online tylko forma różnią się od tych w realu. Zasady zachowania w większości przypadków zostają takie same – tutaj nie warto eksperymentować, bo szukając partnerki,należy być delikatnym. Zdecydowanym, ale delikatnym. Pamiętaj, że nie wszystkie dziewczyny odpowiedzą od razu, część być może w ogóle nie będzie zainteresowana znajomością, ale jeśli zachowasz się jak gentleman, to przecież w końcu zobaczysz tego efekty – poznasz najwspanialszą dziewczynę na świecie.

Dziewczyny z Ukrainy jest bardzo piękne i chcą zapoznać się z polskich mężczyzn


Ukrainian and Russian Marriage Agency BeHappy2Day